Kedi Kum Tavsiyesi? Micho/Lindo

FilizAkca

Merhabalar bu kumları deneyimleyen varmı? Başka uygun bütçeli kumlara da açığım. Önerilerinizi bekliyorum

9 CEVAP

ZehraBulutt

Bu kumların ikisini de kullandım, micho aşırı tozlu, lindocat de güzel topaklanmıyor. Mırmır ve reflexten memnun kaldım. Vancat de iyi topaklanıyor ama onun da tozu az değil. Quik tavsiye edildi çok, onu deneyeceğim ben de fiyatı da uygun.

fredda

bentonit kum arıyorsanız akkum ve pro line'ı onerebilirim. ama pro line'ın pudralısı tozutuyor.

ZehraBulutt

Topaklanma belki farklı sonuç verebilir ama toz konusu farklılık göstermez, micho sakın almayın özellikle ince tanelisi felaket tozutuyor, kum kabının yanında masa var, masanın üstü bembayaz toz oluyor.

bbeyzvv

her kum her kedide farklı sonuç verir

dileyy

michonun kalın tanelisini kullanmıştım memnundum

GlsmKrpk

Önceliğiniz tozsuz olması ve iyi topaklanmasıysa Lindocat öneririm. Şu ana kadar denediğim en tozsuz kum oldu. Topaklanmada en az 10 lt kumun tamamını koymalısınız. Ben en az 15 lt koyuyorum çok iyi topaklanıyor. Yalnız 1 hafta sonra koku sorunu olabilir. Tuvalet kabı kapalıysa ve odasını havalandırıyorsanız her gün temizledikten sonra sorun olacağını düşünmüyorum.

kedimelsa

Ben lindocat aldım gayet guzeldi videolarda deniycem inşallah ama sanicat veya proline yada vancat da onerenler olmuştu

Bllmn

Vancat i herkes çok övmüştü aldım hiç memnun kalmadım koku yapıyor tozutuyor. Ben pisi pisi yi öneririm fiyat performans olarak güzel, koku yapmıyor iyi topaklanıyor

tofuiscat

goldlife dan sonra lindo ya geçtik iki kumda da aynı sorunu yaşıyorum topaklanma ve sertleşmesi baya bi zaman alıyor kedi ihtiyacını giderdiğinde aa hemen temizleyeyim diyince çiş kaka hep gelip küreğe yapışıyor. Ama 20dk falan sonra sertleşiyor bence denenilebilir