Bonacibo Mama Yorum

zeynsudd

Arkadaşlar ben kedime bonacibo veriyorum ama okuduğum bazı yazılarda ev kedilerine değil de sokak kedilerine verildiğini duydum ama kedim çok severek yiyor.Sizce nasıl uzun vadede kullanan oldu mu?

22 CEVAP

Emrecanquel

Ben hiç kullanmadım çünkü fiyatına göre pahalı olduğunu düşünüyorum. Onun ayarında reflex kullanabilirsin ben uzun zamandır veriyorum ama küçükpaketleri oahalı oluyor 15kg liklerden alabilirsin

bbeyzvv

reflex bonacibodan iyi derken??? bonacibo takviyeler yapılırsa (et tavuk vs) kullanılabilir ama bütçenizi bi tık arttırıp matisse brit care mystic fitmin deneyebilirsiniz

BalliBadem

Kötü değil ama imkanınız varsa daha iyisini kullanın ama orta yollu olması lazımsa 4 kg bonaciboya 1-2 kg premium mama karıştırabilirsiniz ayrıca evde hergün mamaya ek yumurta,yoğurt,tavuk,et, ciğer,balık iyi olur

BalliBadem

Yasminacks, evet doğru bencede içerikden önce kediye yarayıp yaramaması çok önemli

Myait veya brit care almanizi oneririm bonacibo pek kaliteli degil.

BalliBadem

Evet hazır veya baharatlı ürünlerde kedinin sevmesi kriter değil normalde sağlıklısını seçebilirler fakat mamalarda tatlandırıcı olduğu için bu kedileri yanıltır veya salam kedilere çok zararlıdır fakat baharatlı olduğu için yanılıp yerler

Carathras

Golosi hakkında tek olumsuz düşüncem Taurin oranının düşük olması onun harici fiyatına göre tercih edilebilir gerçekten.
Denemek için Trimix olanını almıştım ama paketi alıp taurin oranını görünce hayal kırıklığı oldu açıkçası daha fazla bekliyordum. Web sitelerinde bu oranı vermemeleri çok garip ama.
Kedilerim sıkıntısız tüketti onu belirteyim.