Honey Premium Kedi Maması Siz Nasıl Bir Mama?

Emrecanquel

15 kilogramı 140-150tl civarı. İçeriğinden pek anlamıyorum siz kontrol edip uzun vadede sıkıntı çıkarıp çıkartmayacağı hakkında bilgi verir misiniz?
Önceden reflex kullanıyordum çünkü veterinerimiz ucuza veriyordu ama artık satmıyor ve ben de ucuz olsun diye 15kg almak istiyorum ama saklayacak yerimiz yok ondan dolayı değiştiriyorum.

3 CEVAP

Carathras

Bu içerikle aynı ayarda çok daha uygunları var eğer bütçeniz az ise. İçeriğine göre bu fiyat çok değmez.

BalliBadem

********* ya bakabilirsiniz
İyi bi mama değil

Emrecanquel

Besin İçeriği:
Ham Protein: 27
Ham Yağ: 10
Ham Lif: 2.5
Ham Kül: 8
Nem: 10
Bakır Sülfat: 17 mg/kg
Fosfor :1.0
Kalsiyum: 1.5
Vit.A: 15.000 IU
Vit.C: 120 mg/kg
Vit.D: 1.000 IU
Vit.E: 150 mg/kg
ME: 3.300 kcal/kg