Kediyi Blue Russian Diye Sahiplendim De Emin Olamadım

Anket

Blue Russian cat
(5 oy)
Kırma
(21 oy)
Başka
(29 oy)
Toplam (55 oy)

Ne sizce bana blue Russian dedi sahiplendiğim yer

26 CEVAP

mervegck06

Bencede çok güzel bir Tekir iniz var

Kimsin nesin bilmiyorumda boş konuşuyorsun bir şey diretmiyorum sadece kedimin ne cins bir kedi olduğunu anlamaya çalışıyorum kendi kendinize yok işte tekire vs inandırmak gibi şizofren, paranoyak gibi triplere girmişsin ne yaşıyorsun anlamıyorum. Bir şey direttiğim yok

Yagizsolakk

Hiç akşına takılmasın tekir kürk yapısına sahip güzel bir kedi ama russian değil. Umarım para vermemişsinsir para verdiysen şayet git paranı geri al dolandırılmışsın demektir. Para vermediysende sıkıntı yok 10-15 yıllık bi dostun olmuş demektir. Sahiplendirmelerde bizim milletin kafa yapısından dolayı insanlar cins kediymiş gibi yapıyor ki sahiplenilsin. Aslında yanlış bu olgu ama mecburen!

Direkt tekir kedi. Umarım para vermemişsinizdir.

Çok güzel bir tekir bebek ama. Lütfen vazgeçmeyin:)

limis

Herkes tekir demis zaten ama cok tatli masallah demeden gecemiycem :))

Merhamet derneğinden sahiplendim çok güzel bir kedi blue Russian diye sahiplendimde bana kırma gibi geldi hafif partilerinde bide altında siyah benekler var :)

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim kedim yüksek ihtimalle kırma. Çünkü bazı bölgeleri mavi Rus kedisini andırıyor kedinin fiziksel yapısı tamamen tekir yavrusuna benzemiyor galiba gri bir tekirle mavi Rus kedisinin çiftleşmesiyle olmuş yavru :)

Benim amacım kedim blue Russian olsun veya böyle değil. Eğer yorumları okursan ne anlatmak istediğimi anlayabilirsin zaten bende kedi tekir yani melez, kırma bir kedi dedim.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için :)

Yok vazgeçmem biz birbirimize çok alıştık :)

Yorumunuz için teşekkür ederim:)