Kediyi Blue Russian Diye Sahiplendim De Emin Olamadım

Anket

Blue Russian cat
(5 oy)
Kırma
(21 oy)
Başka
(29 oy)
Toplam (55 oy)

Ne sizce bana blue Russian dedi sahiplendiğim yer

26 CEVAP

minky

Umarım satın almamışsınızdır.Russian blue değil.Russian blueler tek renk kedilerdir.Ya russian blue melezi yada Tekir kedi.Zaten Tekir kedilerde melezdir.

Cansumuezza

Cinsini boşverin,sevmenize bakın çok tatlı maşallah

TATA4242

Russian blue bu aylarda göz rengi sarı olur daha sonra yeşile döner ve kafa şekli kama gibidir,üstü düzdür.Britishden ayıran en temel özellikler bu üçgenimsi kafa yapısı ve göz rengidir.Bristhler gibi gülen bir surat ifadesi,iri gözleri vardır.Kısaca Russian blue değil ama ginede çok güzel bir kedi,kafa yapısı ve kulak yapısına bakınca tekir kedi olmasına rağmen,mükemmel diğer tekir kediler gibi melez bir ırk görebiliyorum,pati boyutuda diğer yavrulara göre daha büyük duruyor.

ZehraBulutt

Tekir bu kedi, russian blue değil.

lwb

bildiğimiz gri tekir, benim kedim de aynı küçükken böyleydi. muhtemelen büyüdükçe de rengi koyu griye dönücektir

BalliBadem

Tatlı bi tekir zaten adı değil kendi önemli

Yok uğratmadı Russian blue sevdiğim bir tür,özellikleride tam istediğim gibi, kedimde büyük ihtimalle melez olmasa bile kedimden memnunum çok akıllı, zeki, güzel yavru 2 aylık olmasına rağmen hiç bir sıkıntısı yok:)

Merzela

Russian değil kesinlikle fakat cok tatlı bir kedi büyüsün dahada güzel olur maşallah ona ♥️

Gnl2105

Üzgünüm aldığınız kedi bu kedi değil tekir cinsli bu yavrucak

Minimesi

Tekir ama çok tatlı :))

suledoruk

Gri tekir bu bebek :) benim kedimin aynısı

Kedimiriltisi

Russian blue ile hiç mi hiç alakası yok ama çok güzel :)

Yok sahiplendim, maalesef insanlar sahiplendirme için böyle bir yönteme baş vuruyorlar yorumunuz için teşekkür ederim:)

tuanatuti

gözlere bak ne güzel yavru tekir sanırım russian blue adından da anlaşıldığı gibi tek renk koyu gri oluyorlar

Merhamet derneğinden sahiplendim çok güzel bir kedi blue Russian diye sahiplendimde bana kırma gibi geldi hafif partilerinde bide altında siyah benekler var ????