Pro Plan Kitten

Duman0608

Yeni bir yavru kedi sahiplenicem sizce pro plan kitten nasıl ? Siz hangi mamayı kullanıyorsunuz ?Veterinere gidicez ama kedi geldiğinde iyi içerikli bir mama kullanmak istiyorum.

2 CEVAP

nilayy24

Ben proplan kitten kullanıyorum royal canin den geçtik kedimin iştahını açtı ve kilosunu toparladı veterinerimiz de öneriyor

Benim kedim 9 aylık. 7 aydır bu mamayı kullanıyoruz. Çok severek yiyor ve memnunuz. Biraz fazla iştah açtığını düşünüyorum onun için ölçülü vermek lazım