Mideden Gelen Gurultu Sesleri

Merhaba.
Oğlum 2 yaşında bir King Charles son iki haftadır aralıklı olarak midesinden gurultu sesleri gelmekte. Üşüttüğünü düşünüyorum ama evin içinde sürekli olarak polarlı kıyafetlerle gezdiriyorum. Sizce neden olmuş olabilir ?

6 CEVAP

oscar3535

Aç kalmış olabilir kusması falan yoksa zaten endişelenmeyin benimkininde acıkınca aşırı gurulduyor karnı yani aç bırakmıyoruz ama yemek itemediğinde falan gurulduyor

Zeynepalex

Geçmiş olsun

Merhaba teşekkür ederim cevabınız için. Leocuk şu an çok iyi maşallah ama gurultu esnasında mamasını hiç yemiyordu mama kabında mama olduğu halde dokunmuyordu bile. Zaman zaman yaşıyoruz bu problemi maalesef

teşekkür ederiz

Simgebykl

Bizde de var bu problem. İshali var mı

Hayır ishali yok veterinimiz de bu soruyu sordu ama ishali yok allahtan