Reflex Mama İyi Midir

Miyhavponmil

Mama konusunda bir yardıma ihtiyacım var. Mamalara bakarken reflex markasının açıklamasını iyi buldum ancak tam da emin değilim. Yani açıkçası fiyatı diğer mamalara nd pro plan felan çok daha ucuz geldi denemelimiyim sizce? Köpeğim Amerikan pitbull Terrier cinsine uygun ve fiyatı aşırı uçuk olmayan bir mama önerin lütfen.

4 CEVAP

kedimelsa

Ben kedim icin reflex mama aldım fiyatı uygun pek içeriği uygun değilmiş ama. Bikac kişiye sordum senelerdir kedi bakanlar bile yediriyormus yani bütçesine uymuyanlar için reflex iyidir ama tabi daha iyileri de bağışıklık için önemli

Ebra_erdem

Ben köpeğime mystic veriyorum az tahilli ve köpegim severek yiyor reflex denedim ama onu pek beğenmedi

LadyAndCat

Kaliteli bir mama değil onun yerine Pedigree öneririm uygun fiyatlı ve daha iyi.

Miyhavponmil

Tamam kedilerime denemek için azıcık reflex aldım bir dahakine bakarım teşekkürler