Tomi Yaş Mama Hakkında

yusufsaygin2

Merhabalar, veteriner ve petshop tavsiyesi üzerine bu mamayı gördüm. Mama besin değerleri okuma bilgim az olduğundan sormak istiyorum. Bu mamayı kullanan var mıdır? Alman menşeili olduğu ve orada ilk sıralarda yer aldığı söyleniyor.

4 CEVAP

Alaracatlover

Almanyada bilmiyorum fakat bence min %60 meat yazması çok hoş ve kullanıyorum Allaha hamd olsun bir zararını görmedim :)

Linsenpai

Biz genelde onu kullanıyoruz, seviyor

yusufsaygin2

@alaracatlover Fiyatı falan da müdavimlerine göre uygun. İçerik kısmında da dediğiniz gibi %60 meat yazıyor ayrıca taurin oranı falan da güzel.

Alaracatlover

@yusufsaygin2 evet kesinlikle katılıyorum ve kötü kokan bir yaş mama değil:)