Kedim Halsiz:(

dorakitten

bugün veterinerde kedime bağışıklık güçlendirici aşı ile mantar aşısı yapıldı ve boyunluk takıldı. öğlenden beri bir sey yemedi ve çok halsiz sürekli uyuyor.. daha 2 aylık bu boyunluğa alışması ne kadar sürer sizce ve bu halsizlik normal m

5 CEVAP

elfiktos

Yaş mama verin elinizle yedirin sevdiği şeyleri yedirmeye çalışın elinizle. Aşıların etkisiyle 1 güne kadar halsizlik normaldir. Umarım çabuk toparlar❤️

kedimelsa

Benim kedim iki aylık ve bugün iç parazit aşısı yapıldı o da halsiz benimkide yemiyor ve tuvalete çıkmıyor ben kiyamayip zorla yedirdim siringayla asi belki ağır gelmiştir biraz uyku yapar minige korkmayın benimkide aynı veteriner ile iletişim halindeyim

Edaturk

Boyunluktan nefret ediyorlar hareket kabiliyetlerini kısıtladığı için oldukları yerde kalıyorlar 2 günü bulur alışması diye tahmin ediyorum bizde kısırlaştırma ameliyatı sebebiyle kullandık ben sık sık çıkarttım sürekli takılı tutmadım her taktığımda en az yarım saat hareketsiz durdu sonra hareket etti hep
Zor bir süreç :(

dorakitten

anladım ama kedimde mantar olduğu için yayılmaması adına çıkartamıyorum :( iştahı kesilecek diye korkuyorum çok halsiz

dorakitten

şırınga ile nasıl yedirdiniz peki ben de denemek isterim