Kedim Aşı Oldu Yardım Edin

kedimelsa

Arkadaşlar kedim bugün aşı oldu 55 günlük falan 2 aya yakınladi sadece iç parazit aşısı oldu mamasını yedirdim öyle gittik ve şuan yorgun halsiz hep yatıyor hiç tuvalete çıkmadı az ateşi var ve yemek yese de iştahsız yiyor normalmidir lütfen yardım edin

21 CEVAP

kedimelsa

Sürekli gözlem altında şuan veterinerimle iletişim halindyim

Oske22

Veterinerle iletisim halindeyseniz iyi. Ölmez korkmayın. Cok güçlüler onlar :)) 5 saat normal. Yarına düzelir inşallah.

Gulsahka

benim kedim de 1 buçuk aylıkken olmuştu aşılarını ve veteriner bu belirtiler olursa mutlaka beni arayın demişti. Yarın arayın hemen derim. umarım iyi olur.

kedimelsa

Tuvaletinin yapıp gittik veterinere çok korkuyorum demeyin öyle şeyler

venniee

Aşı sonrası kusma ishal ve baygınlık derecesinde bir halsizlik yoksa normal belirtileri. Veteriner hekimimiz bize hep şöyle der “aynı çocuklardaki gibi kedilerde aşıdan sonra ateşleri çıkar halsizleşir” içini rahat tutun. Benimkide 2-3 aylık her hafta aşıya gittik ve sonrasında halsizlik ateş iştahsızlık oldu. Ben ilk onun uyumasına izin veriyor sonrasında ilk mama kabına götürüyorum sonrada kumuna koyuyorum hemencicik iyileşiyor aslan parçası

Senabalar

Benim kedim de bebekken öyle oluyordu. Asidan sonra halsizlesiyor huysuzlasiyordu. Atesi cikiyo istahsizlik oluyodu hatta hic yemiyodu bile cok normal korkmayin bende cok korkmuştum büyüdükçe geçecek ilk asilarda boyleler genellikle :)