Parazit

GamzeUmucu

Arkadaslar mrb iç dış parazit ortalama ne kadar fiyata yaptırıyorsunuz birde kaç ayda bir ?

2 CEVAP

Firuzecik

Ben 50 liraya yaptırdım. Küçük bir ilçedeyim. 3 ay sonra dedi vet

kedimelsa

Bende 50ye yaptirdim sadece iç parazit aşısını ama bazı yerlerde iç dış parazit 75e de yapılıyormuş karma 100 yada 110 arası iç dış 2 ayda bir yapılmalı dışarı çıkıyoruz ve üstümüze yapışan parazitler yerlere de yapışıyor yerlerde gezinen kedilerimize de yapışıyor tabi istisna durumlarda örneğin o ay butcenize uygun değilse 3 ayda bir de olabilir ben her ay asi yaptırır gibi para koyuyorum bir kenara ihtiyaçları aniden cikabiliyor