Veterinerimiz Royal Canin Yavru Maması Önerdi Ama

cicek67

Burada olumsuz yorumlar görmüştüm. İkilemde kaldım acaba alsam mı almasam mı? Almazsam başka ne alabilirim? Kalabalığız 4 yavrumuz vardı o yüzden matisse kullanıyorduk bu arada. Bitmesi yakın. Başka mamaya geçeyim diyorum da bilemedik ne alalım

7 CEVAP

Siyammm

Devam edin matisseye Royal canin kötü bir mama içerik olarakta hemde hayvan deneyi yapıyor. Verilere mama konusunda güvenmeyin kendi çıkarlarını gözetiyor çoğu

Siyammm

İçerik olarakta kötü bir mama bağımlılık yapıcı madde içerdiğide söyleniyor.
Matisse in başka bir mamasını geçebilir. Veya nd ye geçebilirsiniz. Genelde bir süre sonra sïkılıyolar zaten aynı aromadan arkadaşlar dönüşümlü kullanıyor aromalarï

bbeyzvv

fiyat konusunda sıkıntı yoksa nd acana falan alın

Mkorcul

Ben kullandım fena değil

cicek67

Ama pek iştahlı yemiyor gibiler. Şimdi diğer bebişlerimiz sahiplenildi. Hani fiyat konusunda bi sorun olmaz artık diye düşünüyorum tek kedi. Önceden yetiştiremiyordum 4 yavru 1 anne olunca uygun olsun istiyordum.

cicek67

Hımm anladım çok teşekkür ederim ilginiz için :) Bi bakayım olmadı nd falan alırız o zaman

cicek67

Tamamdır çok sağ olun :)