Kedim Çıldırmış Gibi

Edaturk

Durup dururken gelip yüzüme miyavlayıp önüme yatıyor bu sev demek oluyor bizim oğlanın dilinde sevmeye başlıyor 2 dakika geçmeden ayağa kalkıyor etrafımda turlamaya başlıyor sonra daha yüksek miyavlıyor tekrar önüme yatıyor ve 2 dk geçmeden bahsettiğim döngü tekrarlanıyor. Ve sürekli ellerimi kokluyor Bunu neden yapıyor olabilir?
Onu rahatsız mı ediyorum :(

7 CEVAP

Sudeckmkc

Benim kedilerim bunu yaş mama istediklerinde yapıyorlar sadece

Cagglaa

Benim aklıma kızgınlığa girmiş olabilir mi acaba diye geldi ama bilemiyorum.

Cagglaa

Benim aklıma kızgınlığa girmiş olabilir mi acaba diye geldi ama bilemiyorum.

Cagglaa

Benim aklıma kızgınlığa girmiş olabilir mi acaba diye geldi ama bilemiyorum.

Cagglaa

Benim aklıma kızgınlığa girmiş olabilir mi acaba diye geldi ama bilemiyorum.

Edaturk

Kedim kısırlaştıralı henüz 1ay yeni oldu kızgınlık olabilir mi :( olmasınnnn :(

Cagglaa

Kusura bakmayın bir sürü atmışım aynı yorumu silemiyorum da :/

Cagglaa

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/14130-kisirlastirilmis-kedi-kizginlik-donemine-girer-mi
Bu soru başlığı altında kısırlaştırıldığı halde yaşayanlar var mesela