Kediler İçin Aşı Ve Beslenme

saitcanturk

Arkadaşlar 2 aylıktı ben kedimi sahiplendiğimde suan 4 aylık oldu , kedimin iç dış parazit ve karma aşılar bitti. Lösemi asisi var 15 Haziranda. Kime sorsam lösemi aşısına gerek yok diyor sizce ? Ve ayrıca kedimin iştahı az BonaCibo kullanıyorum bundan önceki mamaları hic yemiyordu. İstah açıcı ne vermem gerekli?
Teşekkürler :)

3 CEVAP

Sudeckmkc

Bonacibo pek önerilen bir mama değil idrar yollarında kristalleşme şikayetleri çok fazla mamayla ilgili. Ben lösemi aşısı hiç yaptırmadım yaptırmayı da düşünmüyorum ama her kedi sahibinin kendi tercihi. İştah açıcı olarak mutamin balık yağı kullanabilirsiniz

kedimelsa

Lösemi aşısına bence de gerek yok ben de yaptırmayı düşünmüyorum bonaciboyu uygun fiyatlı olarak çok öneren olmuştu...

zeynsudd

Bence lösemi aşısı yaptırmalısınız her ihtimale karşı