Kedi Kısırlaştırma Fiyatı

Arkadaşlar istanbul içi kedisini kısırlaştıran varmı hangi veteriner de kısırlaştırdınız ne kadara?

18 CEVAP

Minikmuezza

Ben sislide sadece kisirlastirma icin 600 verdim ama kan testi dahil degil buna.memnun kaldim

Janetdm

Ben 2 kere kendi kedilerimi özelde yaptım. 5 kere de falan belediyede yaptırdım, tabii hepsi aynı olmaz fakat, bence devlet veterinerleri gün geçtikçe daha iyi olmaya başlıyorlar, çok özenliler. Kısırlaştırma hele erkekler için bu kadar pahalı olmamalı, gerçekten insanları muhtaç oldukları için kullanıyorlar.

kedimelsa

400-500 arasi olabilir bı tanidigm 700e yaptırmış

Anonymus552223

Araciniz varsa tekirdaga getirin burda estetik dikisle 350 ye yapiyorlar. Tabi yasak kalkinca:)

Ebra_erdem

Ben istanbulda erkek kedimi 900 tl ye kısırlaştırdım virüsten dolayı en yakın veterinere götürdük daha uygun yapanlar vardır

Kedimiriltisi

Çok yüksel meblağlar ödemeyin. 500-650 civarı çözersiniz :)

Faytekin

Kadıköy -Maltepe arası ortalama aynı fiyatlar dişi 800-900 civarı erkek 500-600 falan.

Ertasfunda

Veterinerler odasının belirlediği fiyat 850 tl, ben kendi veterinerimde daha uyguna yaptirdm,

Minikmuezza

1.100 e yapanda var 600 e yapanda var pahali olunca en iyi yapan demek olmuyor bunu bizzat kendim gordum yasadim oyuzden en uygununu bulmaya calisabilirsiniz arayin sorun veterinerleri internetten yorumlarina bakin ben o sekilde bulmustum

TATA4242

Küçükçekmece gibi yerlerde 400-450-500 tlye dişi kedileri kısırlaştırıyorlar.Fatih Hayvan Hastanesine yakınsanız orasıda çok uygun,yanlış değilsem dişi kedi için en son 300 tl idi.

275 tl dedi bize fatih hastanesi. Yorumlara bakıyorum zaten:) fatih hastanesi bize uzak malasef iyisini ve ucuzunu bulmak zor oluyo

kubracetin9

Fatihte bir veteriner var fatih hayvan hastanesi diye çok ilgili çok iyi bir veteriner. Erkek kedi 250 civarıydı arayıp bilgi alabilirsiniz:)

Ceydayyavuzz

Istanbul tuzla da 600 tlye yapiyorlar. 2 gun klinikte kaliyor.

LadyAndCat

Bulunduğunuz semte göre fiyatlar değişebiliyor.
Ben 700’den aşağı duymadım İstanbul’da olduğum semtte.
Daha kenar semtlerde biraz daha uygun sanırım 600 gibi.
Belediye’de ücretli olarak yapılıyor mu bir sorun soruşturun fiyatlar uygun oluyor.

Sorduğum veteriner 1.100 dedi dişi kedime. 2 dişi kedim var ikisine 2.200 veremem. Gerçi hepsi içinde dahil mi bilmiyorum kan testi falan