Erkek Kedim Dişi Kedimi Isırıyor

Zuhalkrnz

Erkek kedim kısır ve çok uysal normalde dişi kedimle çok iyi anlaşırlar oynarken de birbirlerini ısırdıkları oluyor ama bugün erkek kedim dişi yi birkaç kez baya ısırdı dişinin de canı yandı benimde müdahalemle kaçtı filan bu oğlan niye böyle yapmış olabilir

1 CEVAP

kedimelsa

Kısırlaştırılsa bile ihtiyacı olabilir dişi kedi hamile kalamaz ama ihtiyaçlarını gidebilirler belki de dişi izin vermediği için ısırıyordur onu