Kedi Filesi Yırtılır Mı

Simgebykl

Merhaba kedime, kedi filesi almayı düşünüyorum fakat üstüne tırmanıpta yırtar diye korkuyorum böyle bir olayın olma olasılığı varmı acaba

14 CEVAP

Cemrecookie

BAZI insanlar kedilerini çok sevdiği
için böyle soruları düşünebilir ve kendine bir destek arayabilir her şeye negatif yorum yapmak için soruları gezmeyin insanlar burda fikir alışverişinde bulunmak için soru soruyorlar.......

mrvargc

Poughkeepsie bi dahakine soru sormadan once sana soralim bence mantikli mi degil mi diye sen yeter ki kizma reis

Kedi mamalari da kediler için o zaman mamada sormasın kimse hangisi iyi hangisi kötü diye. Soran arkadaş bilgi almak istemiş arkadaşın biride güzel açıklamış kaç mm olması gerektiğine dair. Bilgi alışverişi tamamlanmış. Niye bu forumda sorularla dalga geçiliyor anlayamadım. Soru seni ilgilendirmiyorsa ilgilendiren sorulara geçersin insanlara cevap vererek yardım edersin. Pes valla!

Filenin metal olanları var ona da bakabilirsiniz, bide boyutları vs kurmak zor olabilir bence satın almak yerine evinize kurulum yapan yerlerden alın. Önlem amaçlı sorulması, istenmeyen olaylar yaşanmadan düşünülmesi gayet iyi, meraksız öğrenme olmaz, ki pati darbelerine karşı da bütün filelerin yırtılmama "garantisi" yok.

Siyammm

poughkeepsie yorumunuzu mantıksız buldum arabada hava yastığı var ölmeyelim diye kazada ölen yok mu? Hiç yırtılan file yokmu? Hoşunuza gitmeyen sorulara cvp vermeyin boş yere moral bozmayın siz öyle diyince soru silinmiş veya soru sahibinin fikirleri değişmiş olmuyor

Siyammm

Poughkeepsie

  1. Hava yastığının markasını siz seçmiyosunuz

  2. Bu sadece bir örnekti

  3. Zaten emniyet kemeri takılabilir fakat filede bu alternatif yok

  4. Art niyetli sorulmamış soru güzelce açıklayın o zaman mesela marka önerebilirsiniz.
    5 bu maddeyi tüm siteye söylüyorum normalde insanların yüzüne söyleyemiyecejlerinizi burdan yazıyorsunuz. Buna klavye delikanlılığı deniyor

ezgoztr

@pughkeepsie Hava yastığı herkesin hayatında mutlaka bir kere de olsa gördüğü, kullanıp deneyimlediği çok yaygın bir eşya, kedi filesi öyle değil. Söz konusu iki cisime olan merak düzeyi aynı kefeye konulamaz. Yaptığınız çok kırıcı insanların öz güvenini zedeliyorsunuz herkes rahat rahat ne düşünüyorsa sorsun iyi niyeti suistimal etmeye çalışanlar zaten hemen anlaşılıyor. Kelimeler arası boşluk bırakarak laf sokmaya çabalamak yerine de sorunun yanıtını vermek daha az zamanınızı alacaktır.

yusufsaygin2

Kaliteli olduğu sürece böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Sonuçta yırtılmamaları için yapılıyorlar :D?

Kediduman

Alacağınız filenin ip kalınlığı en az 2 3 mm olursa bir sıkıntı çıkmaz sağlam oluyor o şekilde. Ama sağlam bir şekilde montemeye dikkat edin. Ben 4 mm olan iplerden aldım kendim öreceğim ???? malum karantina biraz sıkıcı vakit öldürmek için bir de internetteki filelere güvenemedim ne kadar sağlam olur bilmediğim için kendim yapacağım. Bakalım sonuç ne olacak

Simgebykl

@poughkeepsie mümkünse sen bana yorum yapma, her sorumun altına dalga geçer gibi yanıt veriyorsun

Kediduman

Bağzı file çeşitleri çok ince gibi görünüyor güzellikle şeffaf olanlar ,kimse de gözüyle görmeden sağlamlığını anlayamaz o da ayrı bir sıkıntı gayet normal bir soru yani. Kedim 5. Kattan düştü çenesi ayağı kırıldı ne yapmalıyım diye bir sorudan daha iyi en azından

poughkeepsie

@Simgebykl sen de tam dalga geçmelik sorular soruyon :(

@mrvargc olur ama hemen görmeyebilirim, çok sık girmiyom bu ara

@Siyammm arabasında hava yastığı olan da çıkıp "arabamda hava yastığı var, kaza yapsam ölür müyüm?" diye sormuyo ama. sizce hava yastığı nasıl olmalı, ne marka olmalı, kazada ölmemek için ne yapabilirim diye sorsa daha mantıklı olur çünkü.

poughkeepsie

Kedi filesi, kediler için, kedilerin korunması ve güvenliği için, k e d i

Azıcık mantıklı olsak?

poughkeepsie

Ben de seviyorum kedimi ama kediler için tasarlanmış bi file "acaba yırtılır mııı" diye sormuyorum.
Marka falan sorsa, öneri istese, alacağım bu sizce iyi mi? diye sorsa hadi neyse de kedi filesi yırtılır mı ne