Kedimde Egzama Var Hangi Mama Daha İyi

damlalalay

kedimde egzama var. prolan veterinary diet mamasını kullanıyoruz ve sarımsaklı maya tableti vermeye başladığımdan beri geçti egzaması. bu mamanın 1 kilosu 170 lira ve beni baya zorluyor. acaba yine egzamasını azdırmayacak daha uygun fiyatlı bi mamaya geçsem olur mu diye düşünüyorum. deri hassasiyeti mamalarının çoğunun içeriğinde tavuk yağı var. hiçbir şekilde tavuk olmaması gerekiyor içeriğinde. böyle bir mama bilen var mı?

1 CEVAP

bademthecatt

Felicia somonlu kısır mamasında tavuk içeriği yok sanırım hemde hipoalerjik bir mama isterseniz bakın tabletiniz hangisi söyleyebilir misiniz