Yaş Mama

ILoveF

Kedime tavuk haşlıyorum ciğer haşlıyorum kıyma veriyorum hiç birşeyi iştahla yemiyor hatta çoğu kez tadına bile bakmıyor. Bu yaş mamalara lezzet versin diye ne koyuyorlar ya içine bende ondan koysam ????

4 CEVAP

BalliBadem

Bazen benimde içimden geçiyor (:
Ama eminim o kadar rezil bir şeydir ki bilsek asla vermeyiz
İştahla yememesi çok sıkıntı değil yesin vitaminini alsın mesela akşam yemeğini kaldırıp sabah et verirseniz yer

ILoveF

Bende anlamıyorum bir kedi için et bir nimettir ama beyefendiye yediremiyoruz :)

blue_hpood

bilemiyorum. geçen kıymayı parçaladı bizimki. yesin diye azıcık haşladım verdim, beğenmedi. öylesine parçalamış. schesir’ı açtığım zaman öteden fırlayarak geliyor. anlamış değilim:/

ILoveF

Yaş mama biraz masraflı da oluyor yani. Evde yaptığımız kıymadan tavuktan ciğerden bişeler yeseler hem daha sağlıklı olur hem de daha ekonomik olur.