Nutri Feline

bilgeeda

Nutri Feline yaş mama kullanan var mı? Sizce nasıl, memnun musunuz veya önerdiğiniz başka iyi içerikli mama var mı ?

5 CEVAP

bademthecatt

İçeriği güzel alabilirsiniz N&D,gimcat,naturea,schesir markaları da güzel dönüşümlü kullanabilirsiniz

dileyy

cok bi fiyat farki yok aralarinda. Biz bi hafta schesir, nutri, nd kullaniyoruz degisimli bi sekilde bayilarak yiyolar. (schesir bio range kullaniyoruz)

dtaylan03

ben kullandım Nutri'yi ve hiç bir sorun yaşamadık

Gkocg

Reflex essentials plus'a da bakın. Bana burdan hediye gelmişti tavuklusu bildiğiniz didilmiş tavuk göğsüydü. Essentials plus olacak ama normali değiş

bilgeeda

Onları ancak işe başladığımda alabilirim :((