Kısırlaştırma Tarlusal İlaç

Biraz önce fatih hayvan hastanesini aradım ve fiyat olarak gayet uygun dediler. Ama şuan bağrıyorsa yapamayız ölür vücüdunda cok kan var dediler ve bize Tarlusal ilacı önerdiler 5 gün yarım tablet kullanmamızı istediler tedirginim bu konuda ilacı versem birşey olurmu henüz almadım gerçi. Kadınlar kullanıyormuş genelde. Kan söktürucu gibi birşey. Sizce kullanmalımıyım?

6 CEVAP

Gkocg

Progesteron bu. Vücutta yapay gebelik gibi yapıp kızgınlığı baskılamak için muhtemelen. Bence vermeyin. 5-6 günde geçer kızgınlığı bağırması bitince 1-2 güne götürün hemen. Sık giriyolar kızgınlığa

İçimdeki tedirginlikle bidaha aradım başka kediler de kullandı mı diye evet dendi ama yinede korku var içimde. Kedim 2 haftadir kızgınlıkta bunu veterinere belirttik tam diyoruz ki bitti tamam yeniden başlıyor ne yapacağımı bilmiyorum inanın bir ilaç yuzunden kızima birşey olsunda istemiyorum. Fatih hayvan hastanesinde kısırlaştıran varmı?

Anonymus552223

Vermeyin kendinden gecer. Bubilaci bize de vet onermisti kisirlastirmadan önce. Ama hic oyke her gun kullanin falan dememisti. Kizginliga girecegini anlayinca bir kez verin demisti. Hergun cok fazla bence. Sadece cama kapiya dikkat edin evden kacmaya calisip balkondan atlayabiliyolar. Kendiliginden gecince goturursunuz

Minikmuezza

Surekli kizginlikta olmasida normal degil hic araliksiz kac gundur kizginlikta?

Anonymus552223

Himm o zaman kullanin ama birkac vete daha danisin. Cunku o kadar cok verilen bir ilac degil gibi geliyo. Ama veterinerler daha iyi bilir tabi

Bu ay sadece biraz çok girdi sanki bana öyle geldi uyuyamadığım için günleri de unuttum sanki :D