Kedim Bize Saldırıyor, Bunu Nasıl Çözebilirim.

bsrdgr

Anne evindeki 2 yaşındaki kedim anne ve babama saldırıyor. Bu davranışı ilk sergilediğinde 1 ay önceydi. Evde yavruları vardı ve apartmana giren iki erkek kedi yüzünden hepimize saldırmıştı bir gün boyunca. Şimdi babam dışarıdan gelir gelmez ona atladı. Kedi otu vererek bir odaya kapattık korkudan. Kedi davranış terapistleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da kısırlaştırmak onu sakinleştirir mi?

6 CEVAP

iidyl

2 yaşına kadar kısırlaştırmamış olmanız biraz sorun çıkarıyor olabilir, en yakın zamanda kısırlaştırmanızı öneririm.

Linsenpai

Kısırlaştırırsanız sakinleşir

iidyl

kısırlaştırdıktan sonra birkaç hafta devam ediyorlar sonra duruluyorlar.. siz ameliyattan sonra kedim hala kızgınlığa giriyor diye buraya soru atmadan önce ben söyleyeyim dedim :)) ama çok faydasını görürsünüz sonradan kesinlikle kısırlaştırın.

bsrdgr

Evet bir kez yavrulamasında ısrarcı olmuştum. Cevabınız için çok teşekkür ediyorum, inşallah sakinleşecek.

bsrdgr

Çok ama çok teşekkürler bu ön bilgi de iyi oldu, muhtemelen yeniden telaş yapardım :)

bsrdgr

Çok teşekkür ederim, yarın randevu alacağım