Karma Aşı

emnuzn

Arkadaşlar 3.5 aylık kedimin geçen gün 2. doz karma aşısını yaptırdım, veterinerim 3. doz için haber vereceğini söyledi, 2 doz değil mi dediğimde 3. dozu da vurursak daha iyi olur dedi, karma aşı bildiğim kadarıyla zaten ağır bir aşı, 3. doz gerekli mi böyle bir şey var mı?

9 CEVAP

BalliBadem

@marzela neee??? Normal vetler yazın 3 kışın 4 ayda 1 çağırır parazit için

Simgebykl

Benimde vetim karmaya 3 doz dedi. Diğer veterinerlere sorduğumda ise yavru kedi olduğu için karma aşı da ağır bir aşı olduğu için 3 doz yapıldığı söylendi

Yamukparmak

Bende dün kedimin 2. Karmasını vurdurdum. Daha sonrası için karma aşı söylemedi veteriner. Lösemi vs aşıları var. Ama belki 3. Doz alan kişiler vardır:/

Merzela

Veterinerler şaşırıyor bence...Bende şunu merak ediyorum. Veteriner bana 2 haftada bir iç dış parazit için mesaj atıyor. 2 haftada bi olması gerekmi hakketen para tuzağı gibime geldi.

Firuzecik

Ben dün karma 1i yaptırdım 3 hafta sonra 2.si olacak 3 kere olmuyor hiç duymadım. Parazit için 3 ay sonra dedi. Lösemiyi sordum gerek yok dedi.

  1. Doz diye bir şey yok hep yaptırıyoruz hiç duymadım para tuzağı resmen. 2 haftada bir iç dış parazitte olmaz para kazanmak için hepsi başka veterinere gidin bence

Anonymus552223

2 haftada bir yapilir mi hic hayvan ölur zehirde. Karmaya gelince biz hep 2 doz yaptirdik

srplzngl

aşının markasına ve kedinin yaşına göre karma aşı 2 veya 3 doz olabilir.
ayrıca her veteriner hekime paragöz karalaması yapmadan önce 2 veya 3 defa düşünürseniz daha güzel olur.

kedimelsa

Bazı veterinerler 2 doz diyor baya bir süre sonra 3. Doza geçiyor ama iç parazit 2 3 ayda bir dış parazit ise bana göre çok önemli değil ama 6 ayda bir yapılır belki senede bir