Kedi Tüy Dökümü Vetoskin Tablet

Fsena

Merhaba.Kedilerimin tüy dökümü için vetoskin tablet kullanmayı düşünüyorum.Kullananlar varsa eğer etkisi oldu mu? Nasıl kullanmalıyım?Yardımcı olabilirseniz sevinirim

11 CEVAP

Asliszgn

Biz kullandık çok memnun kaldık. Tabiki yüzde yüz bitmiyor ama bir ara gerçekten kucağa alınamayacak kadar kötü derecede tüy döküyordu vetoskin kullandık şu an çok memnunum kucağıma aldığımda rulo ile temizleme ihtiyacı duymuyorum çok çok az tüy döküyor. İçerisinde 90 adet var veteriner 20 tane kullanmanın yeterli olacağını söyledi ama ben 30 tane kullandım gerçekten memnunum

Bcanaydn

Zamanında kullandık içinde 90 tane var zaten 3 ay gidiyor 40. Günde tam etki göstermeye başlamıştı

Fsena

Çok teşekkür ederim.Ücret olarak ne kadar olduğunu biliyor musunuz?? Yada internetten satışı bulunuyor mu?

Fsena

Çok teşekkürler.hergün mü kullanıyordunuz? Yoksa nasıl?

Bcanaydn

Günde bir
Önceden direk yerdi sonradan yemeyince açıp ağzını sıkıyodum yada mamasını karıştırıyodum
Jelatin kapsül gibi içinde sıvı var

Oske22

Kullananlar ise yaradığını söylüyor ama yüzde yüz de işe yaramaz sanmıyorum. Hiçbir şey tüy dökümünü tamamen kesmez. düzenli tarama, balıklı mamalar, vitaminler falan filan verince tüyleri bir tık daha az dökülebilir sadece. Kullanımını da veterinere sormak lazım. Bence bu tarz şeyler kafaya göre verilmemesi gerekiyor kedilere.

Fsena

En azından azaltmasını istediğim için kullanmak istiyorumda.Veterinere danışmıştım bilgi vermişti ama kullananlar varsa eğer onlardan da bilgi almak istiyorum

Elifkar92

Benim de veterinerim önerdi tüy dökümümüz fazla diye.2 aydır kullanıyoruz düzenli. Bir kutusu 3 aylık kullanım için. Fakat şimdiye kadar tüy dökümünde hiç bir azalma olmadı. Belki 3 ayın sonunda azalma başlar. Bir de şimdi mevsimsel tüy dökümü olduğu için pek de anlaşılacağını düşünmüyorum açıkcası.

Fsena

Aynen haklısınız.2 ay devamlı kullanılması gerektiğini söylemişti veteriner.bende deneyip bi bakmak istiyorum

Bcanaydn

200tl idi en son

Fsena

Cok tesekkür ederim