Nd Mi Proplan Mı?

Maumau

Merhaba. Kedimi sahiplendiğimden beri proplan mama veriyorum. Acaba proplan mı yoksa nd mama mı daha iyi? Şu an kedim 1 yaşında ve kısır.

5 CEVAP

bademthecatt

N&D

İçerigi proplandan 500 kat falan daha iyi. Bu yüzden N&D.

Alaracatlover

İçeriği ve protein oranı Proplana bin basar diyelim kısacası ve yapay koruyucu dolu değil

Maumau

Peki neden acaba bi bilginiz var mı?

kedimelsa

10 senedir arkadaşım kedi bakıyor veteriner arkadaşları var 6 yaşında kedisi var birde 1 yaşında N&D kullaniyor pahalı açıkçası içeriğini falan bilmiyorum ama onca seneye tecrübe edinmiştir bence ve vet arkadaşları da var dediğim gibi