Mystic Kedi Maması

jamesdeen

Açılan başlıklara baktım ama doğru dürüst bir bilgi göremedim veya ben bulamadım. Arkadaşlar bu mamanın içeriği iyi mi?
Mesela içerisindeki protein kaynağı etten mi geliyor, yoksa hayvanın neresi olduğu belli olmayan tavuk unu gibi şeyler mi kullanılmış?
Lütfen bilgisi olanlar aydınlatabilirse sevinirim

5 CEVAP

yaprakonur

Son birkaç haftadır burada okuduğum yorumlardan yola çıkarak Mystic ile ilgili şu sonuca vardım.
Eğer içeriği gerçekten websitesinde yazıldığı gibiyse, ND az tahıllı mamalarıyla ile aynı seviyede yani kaliteli bir mama.
Fakat birçok kişi Türk üretimi olması ve fiyatının rakibi ND'nin çok altında olmasınan dolayı içeriğine güvenmiyor.

jamesdeen

@yaprakonur Dostum peki aslında bu yasak değil mi? Yani eğer yasaklar olmasa her firma kendi kafalarına eseni yazarlar içerik kısmına. Bildiğim kadarıyla içeriğinde ne kullanılmışsa onu yazmak zorundalar. Bu mamayı üreten firma yalan içerik yazmayı cesaret edebilir mi

yaprakonur

@jamesdeen Evet, edememeleri gerek. :) Fakat sanırım bizim kendi insanımıza ve ülkemizdeki kontrol mekanizmalarına güvenimizin olmaması sorun yaratan nokta.

bbeyzvv

içeriği sitede doğruysa fiyatına göre gayet iyi burada mamayı kötüleyenler yerli ve ucuz olduğundan kötülüyor kedilerim numuneye bayılmıştı mamam bitince mystic e geçeceğim

fredda

pro line bitince ben de mystic'e geçmeyi planlıyorum fakat henüz instagramdaki tester talebime bir yanıt alamadım.