Kedilerde Ağız Kokusu

zeynsudd

Kedimde ağız kokusu var. Diş etlerinin rengi normal. Veterinere sorduğumuzda plastik mama kabının neden olabileceğini söyledi. Seramik ve cam kullanmaya başladık 2 haftadır. 2 günde bir değiştiriyoruz ama koku hala geçmiyor. İnternette naneli bir şey gördüm ama güvenemedim .Doğal evde yapabileceğim bir şey var mı? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

6 CEVAP

BalliBadem

Mamadan olabilir biz kuru mama kullanırken happycat baya kokutuyordu ağzını mesela ama başka marka alınca geçiyordu

Mervebaran

Bende kedim 4 5 aylıkken aynı durumdan şikayetçiydim yavru kedi mamalarından olduğunu sanıyordum benimkinin de diş etleri gayet normaldi plastik kap kullanıyordum bende ve hala da plastik kap kullanıyorum sonra veteriner diş etlerinde mikrop olduğunu söyledi 6 gün antibiyotik hap kullandık ve geçti şuan hiç kokmuyor. Bi başka veterinere gösterin derim

Fatosdondu

Bizim de vardi bir agiz kokusu, bobrek yetmezligi cikti

bbeyzvv

diş bamımjnı aksatmayın suzi online detaylı anlatıyor

bbeyzvv

bakımını*

Dislerini fircalayin duzenli. Biopetactive markasinin agiz ve dis bakim solusyonu var kokuyu onlemesi icin ona da bakabilirsiniz.