Nd Mi Advance Mi

ceydacorek

mama aldığım yerde advance mamanın (kitten olanı) içeriğinin daha güzel olduğunu ndnin fiyatına değmediğini söyledi ama ben nd hakkında çok güzel yorumlar okudum ben advance aldım ama daha ilk paketimiz 1.5 kg’lık almıştım sizce ndye geçeyim mi yoksa advance de iyi mi

12 CEVAP

Tabiki N&D cok daha iyi bir icerige sahip. Fiyatina da degiyor yanlis bilgi vermisler. Nd advance e bin falan basar :D

Selenkofte

Bende birçok yerde nd nin çok iyi olduğunu okuyarak ve araştırarak almıştım fakat yavrumu çok agresifleştirdi saldırgan tavırlar sergilemeye başladı biz advance'e geçtik memnunuz. Unutmamak lazım ki nasıl her insan bir değilse her kedide bir değil nd nin iyi olması hepsinde aynı etkiyi yapmıyor deneyin hangisini severse ondan devam edin.

kibatarcin

Muhtemel olarak kulaktan duymadır onun bilgisi,veya sponsorluğu vardır:D bazı mama markaları güzel sponsorluk yapıyor,ND içerik olarak daha sağlıklı ve daha güzel bir seçim.N&D,Acana,Orijen,Taste Of The Wild gibi markalara güvenebilirsiniz tecrübelerime göre de güveniyorum

Alaracatlover

Pardon ama Nd advance bin bastığının farkında mı o yer? (tabi bunun içinde kedi köpeğin bünyesi ve rahatsızlıklarını dahil etmiyorum) advance anlaşması daha iyidir o yerin.

ceydacorek

Evet aldığım yerin advance bayiliği vardı sanırım o yüzden onu sattı yol yakınken ndye geçeyim en iyisi

Ebra_erdem

Ben kısır balıklı nd kullanıyorum gayet memnunum

Celikemr

Brit care kitten al bence F/P olarak çok iyi

Carathras

Acana, Orjine'den başka olmaz ! Veteriner olunca Advance falan tavsiye edeceğim ben :P

onurtemiz

İyi sallamış o kişi. ND parasını hak eden bir mamadır birçok kişi Advance alacağına ND alır rahat

Faytekin

@Selen bir mamanın bir kediyi agresiflestirfigini de ilk defa senden duydum bunca yıldır.

Selenkofte

@Faytekin Kendi başıma çıkardığım bir sonuç değil veterinerimizinde görüşü bu yönde. Dediğim gibi her kedi bir olamaz.

Carathras

Siz o veterineri bir an önce değiştirin.