Kediyi Evde Yanliz Birakip Sehir Disina Gitmek

Minikmuezza

Arkadaslar kedimi hic daha once yanliz birakip gitmedim yani aliskin degil surekli evde beraberdik.simdi birakip ailemi ziyarete gidecegim sehir disina en fazla kac gun evde yanliz kalabilir beklemis mamayida hic yemez 12 saat sonra kalani alirim hep sizce yermi mamasini 2 3 gun tabakta kalsa

8 CEVAP

bbeyzvv

komşunuz varsa mama suyu ondan rica edin değiştirmesi için kumu da 2 kap koyun 1 haftaya yakın kalır

Ertasfunda

Ben kedimi en fazla 2 gün yalnız bırakabıldım,oda işe gittiğim için sabahtan aksama kadar yalnz kalmaya alişik oldugunu bıldiğim içindi,ama genel olarak kedilee yalnız kalmaktan hıc hoşlanmazlar,ofisdeki kedimizde yalnız kaldiği için mamasını yememişti mesela,bugn veteriner depressyona girdiğini söyledi,ciddi anlamda kılo kaybıda başlamişti,
Size tavsiyem 2 günü geçirmeyin,ya da bir yakınınıza bırakın,cunku tuvalet kabi pis kaldiğinda gidip yapmiyorlar,baya salonun ortasına işeyen ya da kakasını yapan kedıler duydm

Fsena

Ben 3 gün bırakıp gidiyorum.ama en fazla 3 gün bıraktım daha uzun hiç bırakmadım.2 kedim var benimde.fazladan kaplarına mama ve fazladan su koyuyorum.birde tuvaletlerinide fazladan ekstra bir tuvalet daha ayarlayıp koyuyorum.herhangi bir problem yaşamadım şimdiye kadar.ama mamayı ve su yunu fazladan bol koymayı unutmayın

anjelik123

Ben kedimi 1hafta bıraktım. Ofiste bıraktım orda kamera olduğu için sürekli gözetliyordum. İki tas mama ama depolulardan hemen bayatlamasın diye iki tas su iki de kum kabı koydum hiç bir sorun yaşamadık.

kedimelsa

Ben küçüklükten alistirdim sorun olmuyo koyup gidiyorum gayet rahat yiyor yatıyor şimdi zor olur baya

cuneytsahin

Bende bu konuyla ilgili sormak istiyorum hazır konu açılmışken. Acaba tek bir odada mı bırakıyorsunuz kapıyı kapatıp yoksa bütün ev de gezmesine izin veriyor musunuz ?

Minikmuezza

Anahtar emanet edebilecegim kimse yok ilk defa kalacagi icin 2 3 gun birakmaya karar verdim.ben tum evi acik birakicam mutfagi kapaticam orayada kuslarimi koycam cunku.peki rezervuarli ustu kapali mama haznesi cok avantajli oluyormu olmazsa alayim mamanin taze kalmasi acisindan.

Minikmuezza

Bu arada kedim 1 yasinda hic yanliz kalmadi