Proteini Düşük Mama?

Senem066

Merhaba. Kedimin böbrek değerlerini korumak icin tuz ve protein oranı düşün hangi mamayi önerirsiniz ? Hillsi bu konuda önerir misiniz? Tesekkurler.

2 CEVAP

Kuru mama markasi oneremiyecegim ama şunu soyleyebilirim yaş mama sıklığını arttırın ve su içmesini sağlayın

Faytekin

Piyasada bulabileceğiniz en ********** Sanabelle olabilir,onun haricinde veteriner serisi mamalar olabilir ,yada Nd Kinoa serisine bakabilirsiniz.