Kedi Oyunları

Sevgiii06

Belki sorum saçma gelecek ama sormak istiyorum. İnternette kedilerin takip etmesi oynaması için falan videolar var kedim bu videoları bayağı seviyor bende yemek yaparken falan oyalansın diye açıyorum 1 saate yakın izliyor. Bazıları videoların altına izletmeyin zararlı falan yazmış, bu videolar gerçekten zararlı mı?

4 CEVAP

cuneytsahin

Bazıları şizofren olur falan diyorlar ama bende açıyorum arada çünkü insan sürekli ilgilenemiyor kedisiyle.Açınca baya ilgisini çekiyor kapatınca tv başında bekliyor tekrar açalım diye.

tuanatuti

e zararlı tabi

kedimelsa

Yok be 1 saat izlesin nolcak

Merzela

Hahah ???? bende denedimde hiç oralı olmadı 1 saat fazla geldi.bana dikkatli olmakta fayda var