Yavru Kedi Beslenmesi

Hbc1994

Merhaba arkadaşlar yavru kedi için tahmini ne kadar onulmadı gerekiyor mama bir öğün için acaba az mı kokuyorum diye endişe ediyorum.

6 CEVAP

mds50

Yavru olduğu için hep önünde duruyor öğün olarak vermiyorum

kedimelsa

Benim kedim için de hep önünde duruyor yataktan inip yiyor sonra tekrar geri çıkıyor sen suyunu tazele mamasını çok uzun süre tutma yemediyse değiştir arada yoğurt peynir baharatsiz tussuz kıyma köfte yapıyorum ben ona ayri bı sekilde yumurta parçalayıp verebilirsin tabi sık değil haftada 2 kez falan veriyorum ben

kedimelsa

Benim kedim için de hep önünde duruyor yataktan inip yiyor sonra tekrar geri çıkıyor sen suyunu tazele mamasını çok uzun süre tutma yemediyse değiştir arada yoğurt peynir baharatsiz tussuz kıyma köfte yapıyorum ben ona ayri bı sekilde yumurta parçalayıp verebilirsin tabi sık değil haftada 2 kez falan veriyorum ben

Gece1

Bende aynı şekilde istediği zaman inip yiyiyo

Yavruyken olculu vermeyin. Kisirlastirdiktan veya 1 yasina geldikten sonra olculuye gecin. Mama kabinda hep mama olsun.

Merzela

Yavrular genelde bir iki mama yer geri oyuna gider sonra yine bir iki yer öyle öyle günlük yaklaşık 10-30 gr civarı yemeleri onlar için yeterli. Ek olarak mutlaka yaş mama vermeyi unutmayınız. Sağlıcakla kalın.