Kedi Bağışıklık Sistemini Güçlendirme

Ares87

Benim iki kedime de herpes virüsü bulaştı ilaç tedavisi devam ediyor ikisininde bağışıklık güçlendirmek için dün imunol şurup aldım biraz önce başka bir soruda lysine kullanmanın bu virüse iyi geldiğini gördüm hemen sipariş verdim şimdi sorum şu imunol ile aynı zamanda kullanırsam sorun olur mu yoksa sadece lysine mi yoksa şurup mu vermeliyim yarın veterinere sorucam ama sabaha kadar sabredemem o yüzden sizlere de danışmak istedim teşekkürler

3 CEVAP

Esraesngl

Bu soru zor olmuş:) sanirim kimse bilemiyor

lwb

küçük kedim de herpes virüsü geçirdi, lysine 100 kullandık ve çok iyi geldi ama kedim ağır geçirmiyordu sadece gözde akıntı ve dilde yaralar vardı. bir kaç günde dildeki yaraları da azaldı şuan gayet iyi.

onun haricinde zerdeçal karabiber ve sirkeli kefir ve bol bol yoğurt veriyorum iki kedime de. oldukça faydalı bağışıklık için.

Ares87

Evet yarın veterinere sorayım o da bıktı benden:)