Merhaba Kedime Dış Parazit İlacı Arıyorum Önerileriniz Nelerdir?İnternet Üzerinden Alabileceğim Bir

Baharpuffy

Merhaba kedime dış parazit damlası arıyorum veterinerde küçücük bi tüpe 70 lira verdik.Internet üzerinden alabileceğim önerdiğiniz bir damla var mı?

9 CEVAP

kedimelsa

İnternet üzerinden güvenilir olmayabilir belkide kedinizin bünyesi zayıftır veteriner ona bakarak verir ilacı onun verdiğinden şaşmayın 70 çokmus benim bildiğim aşı yüksek fiyatlı damlası düşük fiyatlı oluyor hiç denemedim ama öyle duymustum

Baharpuffy

Tamam teşekkür ederim

Anonymus552223

Kediniz disari cikmiyorsa pirelenmedikce kullanmayin ve veterinerden alin 35 e aliyoruz biz baska yere bakinn bence

Zeynepalex

Biz Bayer'in dış paraziti kullanıyoruz 60tl ama ben sadece baharda yapıyorum, evden çıkmıyor, gerek yok.Arada sirkeli su ile siliyorum.

BalliBadem

Pahalı almışsınız bence başka veterinerlere fiyat sorup ona göre alın, internette satılmıyor ki satılsada internet veya pettsholardan almayın sadece vetetinerden alın

Baharpuffy

Tamamdır teşekkürler bu hafta çıkabilirsem başka veterinerlere sorucam

Byzkara

Fibrovet drop veterinerden 40 tl aldik. Burası küçük ve herşeyin pahalı olduğu biryer olmasına rağmen. Uygulamamızın ertesi gününde tüylerin ucunda can çekişen pireleri çok rahat gördüm. Başka veterinere sorun bence bulabilirseniz bunu alabilirsiniz

Byzkara

Eğer kedinizde pire yoksa boşu boşuna uygulamayın bence

Baharpuffy

Tamamdır saolun kedim de pire yok ama ilacı yapmasam baya bi kaşınmaya başlıyor