Kafa Derisindeki Tüyler Dökülüyor

Cyoei

Daha 1 yaşında ama ciddi tüyleri dökülüyor normal mi bu? Mevsim geçişi diye tüy döküyor evet ama kafasındaki tüyler daha önceden seyrelmeye başlamıştı sebebi nedir acaba?

1 CEVAP

sekerfare21

Ben bunu baya araştırdım. Genel kanı normal olduğu yönünde ama bazıları tüyün incelmesinden strese dayalı bir şey olduğunu söylüyor. Aynı zamanda tüy incelmesi yaşa bağlı olarak da gelişebiliyormuş.
Ama o bölgede zaten seyrek tüyler, benim yukarda bahsettiğim aşırı durumlar için geçerli.
Kediniz son zamanlarda stres yaşadı mı?