********* Alternatifi ********

jamesdeen

Arkadaşlar ********* isminde bir site var. Biraz araştırdım yeni bir site ve memnun olmayan görmedim. Fiyatı da gayet uygun. Numune yolluyorlar, ayrıca mama kabı gibi hediyeler de veriyorlar.
Ama açıkçası bonacibo ile kıyaslayacak kadar bilgim yok. İçeriği hakkında ne düşünüyorsunuz?
İçindekiler: İşlenmiş Tavuk Proteini, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, İşlenmiş Hamsi Proteini, Hamsi Yağı, Şeker Pancarı, Balık Aroması, Vitamin ve Mineraller, Keten Tohumu, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Tuz, Yucca Schidigera, Koruyucular-Antioksidanlar.

16 CEVAP

jamesdeen

Arkadaş bu siteden alışveriş yapasım olsa dahi şu an vazgeçtim. 3 tane yorum atılmış, aralarında 10 dakika bile yok ve hepsi de 4 puanlık hesaplar. Cidden fake hesap açıp kendi sitenize yorum yazdıracak kadar düştünüz mü?
Siz bu kafayla devam ederseniz *********'nın başarılarını ağzınız açık izlersiniz böyle.
Şu hale bak ya işsiz gibi 3 tane fake hesap açıp kendi kendilerini övüyorlar biraz utanmanız olsun