********* Alternatifi ********

jamesdeen

Arkadaşlar ********* isminde bir site var. Biraz araştırdım yeni bir site ve memnun olmayan görmedim. Fiyatı da gayet uygun. Numune yolluyorlar, ayrıca mama kabı gibi hediyeler de veriyorlar.
Ama açıkçası bonacibo ile kıyaslayacak kadar bilgim yok. İçeriği hakkında ne düşünüyorsunuz?
İçindekiler: İşlenmiş Tavuk Proteini, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, İşlenmiş Hamsi Proteini, Hamsi Yağı, Şeker Pancarı, Balık Aroması, Vitamin ve Mineraller, Keten Tohumu, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Tuz, Yucca Schidigera, Koruyucular-Antioksidanlar.

16 CEVAP

jamesdeen

Eklemeyi unutmuşum bu yazdığım içerik Yavru Kedi Maması içeriği. Yetişkin kedi maması ve köpek mamaları da var sitede. Ayrıca kedi kumu da var

felix_cat

vitamin eklemeleri bonacibodan az ve yetersiz.belirsiz oranlar.beğenmedim ben

jamesdeen

Valla ben de almadım zaten ama herkesin ND gibi mamalar için bütçesi olmuyor. *********ya alternatif olabilir diye paylaştım belki beğenenler falan olur

Anonymus552223

Micho

poughkeepsie

Direkt tavuk eti değil, kurutulmuş tavuk eti değil, tavuk eti proteini değil, işlenmiş tavuk eti proteini

yani, hiç gerek yok

BalliBadem

Bu fiyattaki mamada et olması imkansız olduğu için tavuk proteinine laf etmeyeceğim,
2. Sırada mısır olması çok kötü mısır son sıralarda olsa kabul edilebilirdi belki
Ve şeker pancarı var
Hayır asla beğenmedim aynı fiyata daha iyisi gayet bulunabilir

BalliBadem

Birde tuz var sokaktakilere bile kullanmanızı öneremem içinde zararlı herşey var Maşallah

mmhureyre

SIRADAN DÜŞÜK KALİTELİ MAMA İÇERİĞİ YAZDIKLARINIZ... ÇOK VAR ONLARDAN PİYASADA KULLANMAK İSTERSENİZ.

ryuk

bu mu micho mu

Carathras

Lider Pet'in de bu işe el atması normal çünkü Çağatay inanılmaz şekilde götürüyor işi bu yöntemle ama ben nedense Lider Pet ve ürünlerine ısınamadım genel olarak içeriklerindeki zararlı oranları daha fazla.

Oske22

Yucca kediler icin toksikmis bende yeni öğrendim. Bunda da var yucca.

Oske22

İçeriğini de beğenmedim tuz seker pancarı vs. İleride sorunlara yol açabilir kedi de

gznfr1

Sokaktaki kuzular için Mercy aldım, baktım hepsini yemişler. Almaya devam ederim gibi duruyor. Konservelerini de deneyeceğim. Fiyatları makul, içerikleri de fena değil gibi.

15 KG CatPlus kısırlaştırılmış kedi maması sipariş verdim ********'tan. Benimki biraz seçicidir. Ama gayet güzel yiyor. Micho'nun muadili Mercy diye markası var, onu da sokaktakiler için deneyeceğim.

Köpeğim için sipariş ettim. Daha önce markayı duymadığım için tereddütteydim. Mamam da neredeyse bitmişti. Şansıma ürün hemen geldi. Benimki yiyor, bir arkadaşıma da verdim, onunki de yiyormuş. Umarım kampanya da yaparlar.