Şuan N.d Yavru Mama Kullanıyorum Orijen Ve Acena Arasinda Kaldım Kullanan Arkadaşlardan Yardim Lutfe

Gece1

Hangisini bana tavsiye edersiniz bu sorumda

2 CEVAP

İkiside N&D'den daha iyi. Ama orijen daha iyi acanadan. Bi ara linç yedi ama ben haksiz buluyorum. Bunlar arasindan orijen derdim. Sık sık yas mama vermeyi de unutmayın.

freepixel

Maddi durumunuza ve kedinizin zevkine bağlı biraz da. Ama yıllarca protein oranı düşük, tahıllı mamayla beslenmiş kediye Orijen ağır gelebiliyor okuduğum kadarıyla.