Yenı Gelen Ikıncı Kedi

Cgloz

Kedim benden başka insana ve hayvanlara yaklaşmıyor çok vahşi.2-3 gun once eve ölmek üzere olan bi yavru getirdik.Geldiğinden beri dolabın ustunde yatıyor yemek ve suyunu dolabın ustune koyuyorum fakat tuvalete cıkmıyor.Ne yapabılırım.3 gundur tuvaletını yapmıyor

2 CEVAP

Kardi

Yeni gelen kediyi başka bir yere götürün ve ona bir iki saat izin verin rahatsız hissediyor kendini cünkü kedilerde bildiğiniz gibi evi sahiplenirler, ikinci kediyle paylaşmak istemezler. Dediğim gibi kedinizd müsade edin bir iki saat aynı ortamda bulunmasınlar

EmirGunduz

İshalse yumurta sarısı ver