2 Mama Karışık Versem?

Ceydayyavuzz

Merhabalar. Ben yavruma aylardır proplan veriyordum. Gecen hafta N&Dye gecis yaptim. Basta sevdi,sonra bi kac gun agzina surmedi,yas mamayla doyurdum ve proplan siparis ettim tekrardan. Mamasi bugun aksam geldi,sabah yine nd vermek zorunda kaldim ve hem sabah hem oglen nd mamayi sorunsuz yedi. Az once tekrar verdim,yemedi,yemiyor. Karisik versem sorun olur mu? Ya da bi gun proplan bi gun nd yapsam?

6 CEVAP

LadyAndCat

Karışık verebilirsiniz.
Pro plan sevilen bir mama başka mamaları iştahlı yemeyebilir.

Ceydayyavuzz

Bunada başka cevap veren olmadı :(

Firuzecik

Ben 2 haftadır mamayı n&d proplan karışık veriyorum. Herhangi bi sorun yaşamadım

Firuzecik

Bu arada veterinere sordum ondan veriyorum yoksa buradaki arkadaşlar verilmemesi gerektiğini söylemişti

Carathras

Bu kadar sıkmamalısınız bence, yemek isteyeceği zaman mamasını yer bunda problem yok...

Ceydayyavuzz

Evet bir kac kisi daha ayni seyi söyledi:( keske ilk basta nd baslasaydim. Kedim de kararsiz sevdi mi sevmedi mi. Az once elimle verdim sorunsuz yedi yine mamasini. Ah kediler ahh :D tesekkurler cevabiniz icin