Yavru Kedi Çiş Rengi

50 günlük yavru kedimin çiş rengi normaldi yanlız bu sabah kumda kahve rengi bir çiş gördüm birşey ifade ediyor mu ? Normal mi ?

4 CEVAP

fredda

susuzluktan olabilir. yeteri kadar su tüketiyor mu? https://cizmelikedi.com.tr/kedilerin-idrar-yapma-miktar-ve-sikligindaki-farklilik/

BalliBadem

Su eksikliğinden hergün biraz yaş mamayı sulandırıp verin

pillikontes

yeterli su tüketimi olmadığından olabilir.. tıpkı insanlarda olduğu gibi düzenli su tüketmeyen insan ile su tüketen insanın idrar rengi farklılık gösterir.. su içmeyen insanda idrar rengi berrak açık sarı renkte olurken su tüketimi fazla olmayan insanlarda idrar renhi turuncuya kadar döner koyu renkte olur.. eğer mukusumsu bir yapıda değilse sebep bu olabilir..

kedimelsa

Susuzluktandir suya alistirin yada kendiniz verin sirngayla veya süt verin sütü suyla karıştırın belkide kumun renginden bu şekilde çok kum yorumu okudum ve bazı kumlarda renkler bu şekilde degisiyormus