Bakabilirmisiniz ??

anjelik123

Merhaba. Pazartesi günü kedilerimi eve geri götürücem emziren kedimi yavrulardan ayrı kafeslere koymam gerek yavruları ezebilir diye. Sabahları evde olmayacağım için erkek kedimi ablama bırakıcam annesine veya yavrulara şimdiye kadar hiç bişey yapmadı aksine yavrulara abilik yapıp onları temizledi ama ben yokken ters bir durum olur diye bırakıcam. En geç perşembe günü alabilirim çünkü hastanede olucam. Peki bu sürede bizi unuturmu yada kardeşlerini falan? Yada stres yaparmı hep annesiyle beraber büyüdü ilk defa ayrı kalmak zorunda bi sorun olmaz dimi?

11 CEVAP

Baylav

Benim anne kedi ile yavru kedi dört gün ayrı kalmak zorunda kaldı.dort gün sonra bir ataya geldiklerinde öpüşüp koklastilar

kedimelsa

Zor olur onun için benimde annesi 20 gün emzirdi ve öldü zor oluyor bağırıyolar ama kardeslerse toplularsa pek sorun olmaz belki ama şırınga ile besleniyorsa çok bağırır 1 saatte yemek yedirmek gerekiyor

kedimelsa

Normal kedi sizi unutmaz

kedimelsa

Yavruları için sorun olur yanliz kalmasın yavrular bı arada olsun

anjelik123

Sadece 1 saat ayrı kalıcaklar oda arabada eve gidene kadar sonra anne emzirmeye devam edicek. 9 aylık olan erkek kedimi başkasına vericem ben evde yokken zarar vermesin diye ondan sonra aldığımda yavruları unutup birşey yaparmı diye sormuştum

minky

yavruların kokusunu unutmazsa yavrularıda unutmaz

Anonymus552223

Ayri kalacak yavru 8 aylik olan degil mi?

mmhureyre

KEDİNİZ YAVRULARINI EZMEZ, Bİ KERE ANNEYİ YAVRULARINDAN SİZ İŞTEYKEN BİLE AYIRMAYIN. BÜYÜK ERKEK KEDİ İYİ BAKIYORSA YAVRULARA VE ANNE DE YAVRULARIN BAŞINDA OLACAKSA HİÇ BİRŞEY OLMAZ, ANNE PARALAR ZATEN ONU ZARAR VERECEK OLSA Kİ SİZİN YANINIZDA YAVRULARI SEVEN BİR ERKEK KEDİ SİZ GİDİNCE DE AYNI KALIR, İNSANLAR GİBİ İKİ YÜZLÜ DEĞİLLER. AMA YANINIZDA ZARAR VERMEYE ÇALIŞIYORSA ANNENİN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN SİZ YOKKEN AYIRMANIZ UYGUN OLABİLİR ABİYİ KARDEŞLERİNDEN. BİRKAÇ GÜNLÜK AYRILIKLAR BİR KAÇ SAAT İÇİNDE KAYBOLUYOR BULUŞTUKLARINDA...BİRKAÇ HAFTA AYRI KALACAKSA BİR MİKTAR UNUTABİLİR YAVRULAR DA BÜYÜYÜP DEĞİŞECEĞİ İÇİN YENİ DENGELER KURMALARI ZAMAN ALABİLİR

anjelik123

Güncel.

anjelik123

Ya inşallah bide başka eve gidicek ortamı pek yabancılayan bi kedi değil hemen alışıyor ama kardeşlerini inşallah unutmaz. Başka kedi kokusu almıcak sonuçta unutmayabilir

anjelik123

10aylık oldu o kedim tomy :) sabah yanlarına girmiş onları yalıyordu onlarla beraber yatıyordu anne hiç bişey yapmıyo uzaktan izliyor bi ara yavru yuvadan dışarı çıkmış erkek kedim başında bekliyor annede diğerlerini emziriyordu biraz kayfine düşkün yavruları taşımıyor. 4 gün ayrı olucak erkek kedimden ama umarım unutmaz ben yinede ayırıcam erkek kedim sonuçta belki sorun olabilir