Furminatör Süpürge

mervegck06

Merhabalar Furminatör tüy toplayıcısı ve tüy toplayıcı süpürgesini kullanan var mı?
kullanan kişiler var ise yorum alabilir miyim?

13 CEVAP

Sedanurdrl

bunu bilmiyorum ama bu aralar Xiaomi Robot Süpürgeye taktım onu alacağım alan kişiler çok memnun özellikle evinde evcil hayvanları olanlar bizim iki kedimiz oldukça evi tüy yapıyor bir kedimde de kronik bronşit var evi hep temiz tutmak gerekiyor.

ZehraBulutt

Bunu ilk kez gördüm güzele benziyor, kaç paraymış?

mervegck06

@sedanurdrl bende Xiaomi Robot Süpürgeyi düşünüyorum bunu da koltuklar için falan dülündüm.

@ZehraBulutt süpürge 220 TL den 168 e düşmüş *** de tüy toplayısı ise 140 TL

Kuzucansu44

Bu ürünü hiç kullanmadım ama Xiomi'nin robot süpürgesini kullanıyorum. Kesinlikle almanız gereken bir ürün bence. Benim 3 köpeğim 2 tane kedim var. Evde şuan gerçekten hiç tüy yok. Benimkiler çok aşırı tüy dökmüyor ama yinede ister istemez etraf tüy oluyordu. Bu ürünle sıfıra indi, şiddetle tavsiye ederim. Ben moplu olanını kullanıyorum.
Kullandığım ürün:
https://ty.gl/7iqnf4tht

Anonymus552223

Koltuklari carsaflari yolar gibi duruyor. Sarjli dikey supurge alin, dyson veya muadilleri.

Sedanurdrl

Mübarekler bu aralar çok pahalandı dolar arttıkça fiyatları artıyor sürekli takip ediyorum almak zorundayım malum zahmetsiz bütün evi temizliyor

Anonymus552223

Robot supurge koltuklari yatagi supurmeyecek ama. Asil tuy oralarda oluyor bizim. Dysona benzer xiaomi de sarjli cikarmis. Daha bir suru marla cikarmis. Rowentanin ki cok kotu ama annemler aldi. Onlar memnun da ben hic begenmedim

ZehraBulutt

Koltuğu da süpürüyormuş robot süpürgeler. Benim şarjlı şeylere önyargım var ama ya , pilleri ölüyo 1-2 senede çünkü ve sürekli para harcaman gerekiyor pil değişimi için :(

Anonymus552223

Rowenta şarji az gidiyor
Baslik takip cikarmasi zor
Ve en onemlisi koltuk basligi yok yani animal
Dyson v8 al cok daha iyi. Bence uzun sure kullanamayacaklar da. Fiyat olarak da 2 bin kusur. 1000 lira ancak eder

mervegck06

Hiç kullanan yok mu ya? Sanırım ben ilk olacağım

mervegck06

Teşekkür ediyorum.

ZehraBulutt

Rowentanın nesini beğenmedin çağla

ZehraBulutt

Teşekkür ederim, koltuk başlığı yoksa kafadan elendi benim için zaten.