Kedimin Dişi Kırık

Emrecanquel

Kedimi bazen hava alması için dışarı çıkartırım. Kendisi gezip eve gelir. Birgün eve geldiğinde üst soldaki uzun dişinin kırıldığını fark ettim. İleride bir sağlık sorunu oluşturur mu? Mana yemesinde herhangi bir fark göremedim.

1 CEVAP

AydannD

Kedimi sokaktan sahiplendiğim için benimkinin de alttaki küçük dişlerinden ikisi kırık. Bi sorun yaşandığını görmedim. Ancak diğer kedilerle kavga ettiğinden ya da sert bişeyler yemeye çalıştığından olabilir bilemedim. Bi sorun olucağını sanmıyorum