Bıo Petactive Vitalicat Kedi Multivitamin Tableti Kullananlar

KubKub01

Merhabalar,
2 aylık kedime içeriği ve fiyatı güzel olan BIO PetActive Vitalicat Kedi Multivitamin Tableti aldım. Yorumları kötü değil aslında ama bir de buradan sormak istedim. Kullanan ve memnun olan var mı?

2 CEVAP

minky

Daha çok minik.Bence şimdilik.GimCat Kitten Paste sonra bunu kulllanmanız daha iyi olur

KubKub01

Teşekkür ederim cevabınız için inceliyorum hemen söylediğiniz vitamini.