Mito Mama Tanesinin Şekli Bozuk

minky

Yeni paketi açtım mitonun sokak kedilerine.Mama tanelerinin hepsi aynı ama birinin şekli bozulmuş.Sizce ne yapmalı?

(fotoğrafta çıkmamış olabilir:)

7 CEVAP

ZehraBulutt

Sağdaki bonacibo'ya benziyor fabrikada paketleme sırasında karışmıştır ya da bonacibo'nun kesim başlığı takılı kalmıştır. Sonuçta bunlar aynı üretim bandında üretiliyor , böyle şeyler olabilir. Bir keresinde aldığım mamaya köpek maması karışmıştı, sizinki onun yanında çok önemsiz :)

Minikmuezza

Cok secici olan kedim 4 5 cesit mama arasindan mitoyu yiyor digerlerini yemedi malesef sonunda pes ettim

minky

soldaki normal olması gereken sağdaki bzouk olan

minky

fotoğrafta çıkmamış ama şekil mitonunki.BonaCİBO 3 köşeli.bozuk olanın üstünde değişik pütür gibi bişey yukarı çıkmış

ZehraBulutt

Bonacibonun yavru maması 4 köşeli. Şekil bozuklukları olabilir, endişe edilcek bir şey değil bu.

Minikmuezza

Bu daha neki bende mito veriyorum daha yeni cok tuhaf sekilli cikti ellemeye cekindim inceledim bir once kocaman tuhaf igrenc gorunen bi mama tanesi cikmisti attim.ama bu sekilde cikan bende gordum irili ufakli buyuklukleri degisebiliyor.bu arada benim kedimde mitoya alisti malesef kendi mamasini yediremedim 1 haftadir mito yiyor :( seyahete gidecegim onun icin mama geciside yapamayacagim 2 3 ay yemesinde bir sorun olurmu mitoyu?

minky

ah bu seçici kediler...