Kokusuz Ve Etrafı Kokutmayan Kum

Ebra_erdem

Ben sanicat sabunlu kum kullanıyorum ama kokulu olduğu için kedilere zararlı diye biliyorum bu yüzden aynı fiyat aralığında kokusuz ama etrafı kokutmayan kum tavsiye edebilir misiniz ?

6 CEVAP

En kokusuz kum günlük temizlenen kumdur. :)
Unutmayın düzenli tuvalet kumu temizliği bir çok hastalığı önleme yardımcı olacağı gibi evin kokusunu da korur.

KubKub01

MırMır' ın aktif karbonlu olanı çok başarılı. Sıfır koku. Ben kaliteli olan mırmır ile marketlerden aldığım kokusuz bir ucuz kumu karıştırıp öyle koyuyorum tuvaletine. Daha uzun süreli oluyor en azından ömrü.

minky

aynı maraknın kokusuzu var sanicat

https://www.***********.com/sanicat-bianca-ultra-topaklasan-kokusuz-bentonit-kedi-kumu-20lt-p-PTANNA245803872?magaza=Zoogross&wt_gl=cpc.6824.shop.nelk.petshop-kedi-kumu-ssc&gclid=CjwKCAjw5cL2BRASEiwAENqAPgU89AyVvKviyPEEO0mjwOHpMonJLiZiAF6_Si_qTWZ6ZZ_MRocTCBoCf9IQAvD_BwE

AydannD

Kokulu kumlar kedinizin de sizin de sağlığı açısından zararlıdır. Aynı kumu kullanmak istiyorsanız sanicat antibakteriyel kum kullanabilirsiniz. Kokusuzdur.

Ebra_erdem

Hergün temizliyorum ayda 1 de hepsini döküyorum ama kokulu olduğu için kedime zarar verir diye endişeleniyorum

Ebra_erdem

Açıkcasi sanicat biraz fazla tozutuyor çoğu kişi mırmırı beğenmiş kum bitince aktif karbonlu mırmır alicam