Kedimin Gazı Var Nasil Çıkar?

Biaececicek

Kedimi vet götürdüm ama sicak su ve masajla cikar dedi gazı. Kedim kendine dokundurmayan bir kedi masaj yapamiyorum. Sicak tutacak alan yaratiyorum ama asla yatmıyor. Baska bir ilac veya yontem varsa paylasir misiniz.

2 CEVAP

Tugbammc

Merhaba, (ultrasonda yada röntgende ciddi boyutta gaz olduğu tespit edildi ise )bunun için kullanabileceğiniz ilaç var kliniğe gidip durumu anlatıp destek isterseniz yapabilirler.

Biaececicek

Merhaba, evet vet bakti gaz oldugunu soyledi ve gosterdi ama ilac vermedi. Carsamba gunu tekrar kontrole gidince gaz devam ediyorsa ilac konusunda israrci olurum. Veterinerimiz ilac konusunda temkinli yaklastigi icin sormustum. Cevabiniz yararli oldu cok teşekkür ederim????????