Köpeğim Ve Kedim Pirelendi

Nukte

Merhaba, köpeğim ve kedim pirelendi bugün veterinere götürüp ikisine de damla damlattırdım ama pek etkisini göremedim gibi. Köpeğimin üstünde bir günde yumurta yapmışlar tekrardan bunlardan kurtulmanın başka yolu var mı acaba?

4 CEVAP

AydannD

O halde bence bir iki gün bekleyin ve eğer sorun devam ederse veterinerinize söyleyin derim. Ama yani ikinciye yaptırdıysanız ve bi etkisi olmadıysa veteriner değiştirebilirsiniz. Kullanılan ilaçla ilgili olabilir bilemiyorum.

poughkeepsie

Damla etki edecektir üstündekiler de ölecektir bi süre içinde 1-2 gün bekleyin hala canlı pire görürseniz bidaha götürün

AydannD

Zaten o damlanın hemen etki etmesini beklemeyin. Evcil hayvanlarınızın aşılarını düzenli yaptırırsanız böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Bir iki gün sonra etki edecektir. Etmezse tekrardan götürürsünüz.

Nukte

Köpeğime ve kedime iç dış parazit yaptıralı bir hafta oldu. :) Bugün ikinciye yaptırdım dış parazitini damlanın bir ay etki ettiği söyleniyor ama öyle etkisi yokmuş.